Dlouhodobá psychologická péče

Informace o balíčku:

Balíček obsahuje 10x60 minut konzultace s psychologem formou videohovoru přes Skype, WhatsApp, Viber nebo hovoru po telefonu. K tomu máte zdarma také 2x emailovou konzultaci.

Balíček je vhodný v případě, kdy potřebujete vyřešit náhlou či dlouhodobou životní krizi, pociťujete, že je s vaší psychikou něco v nepořádku a nevíte co, řešíte partnerské, rodinné, pracovní, výchovné nebo jiné osobní problémy, víte, že vám jednorázová konzultace nebude stačit a plánujete intenzivní dlouhodobou terapii. Počet osob u konzultace není omezen, proto tento balíček můžete využít i pro rodinnou či párovou terapii. Emailovou konzultaci pak můžete využít pro první kontakt s psychologem, kdy mu podrobněji nastíníte váš problém, nebo k doplnění informací po konzultaci.

Balíček je přenosný, tudíž pokud jej nevyužijete celý vy, může zbývající konzultace využít někdo z vašich blízkých.

Chtěli bychom Vás informovat, že sezení v naší poradně trvá 60 minut, a ne 50 minut jako v ostatních poradnách. Získáte tak zdarma zhruba o 17% více času pro řešení Vašich osobních záležitostí s psychologem či terapeutem.

U tohoto balíčku získáte o 100 minut více času, než v jiné poradně.

Jak objednat balíček:

  1. Klikněte na „Objednat konzultaci“
  2. Zaškrtněte balíček 10x 60minutová konzultace + 2x emailová konzultace zdarma
  3. Zvolte si způsob platby
  4. Vyplňte registrační údaje nebo proveďte přihlášení, udělte souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů, odškrtněte pole nejsem robot.
  5. Kliknete na „Dokončit objednávku“ *

* Pokud jste zvolili platbu kartou, budete přesměrování na platební bránu, kde můžete platbu uskutečnit. Při platbě bankovním převodem vám platební informace zašleme emailem.

Jak uplatnit balíček?

  1. Přejděte do objednávky buďto přes záložku "objednat se" v horní liště, nebo kliknutím na volný termín v profilu psychologa.
  2. Vyberte si některého z našich psychologů a klikněte na „Vybrat psychologa“ pod jeho fotkou
  3. Zvolte si datum a čas konzultace, způsob konzultace (Skype, telefon, WhatsApp, Viber), vepište kontakt na vás (Skype jméno, telefon) a do poznámky můžete stručně popsat váš problém. Klikněte na „Pokračovat“
  4. V dalším kroku objednávky zvolíte jako způsob platby „Balíčky Mojra.cz“. V sekci „Kupony a dárkové poukazy“ vyplníte kód vašeho zvýhodněného balíčku, provedete přihlášení a odškrtnete pole nejsem robot.
  5. Kliknete na „Dokončit objednávku“

Stejným způsobem postupujete při každé další objednávce konzultace z balíčku.

Pro využití emailové konzultace, kterou máte k balíčku zdarma stačí zaslat váš dotaz na email poradna@mojra.cz a psycholog vám na něj do 24 h odpoví. Pokud vám nebude v dané lhůtě odpověď doručena, zkontrolujte si prosím složku s nevyžádanou poštou (SPAM).

Platnost balíčku je 5 měsíců od jeho zakoupení.


ihned (k odběru)

Začněte měnit Váš život k lepšímu ještě dnes!    Rezervujte si volný termín nyní