S nápadem otevřít první online psychologickou poradnu v České republice přišla patronka projektu PhDr. Michaela Miechová v roce 2015. Na základě své praxe a zkušeností se rozhodla řešit aktuální problémy s dostupností psychologické pomoci nejen u nás, ale i v zahraničí.

Hlavní myšlenka o založení online psychologické poradny Mojra.cz se začala rodit roku 2015, po pečlivých přípravách byl projekt oficiálně spuštěn v prosinci 2016. Začátky byly plné ostychu, první dvě konzultace přišly v únoru 2017, v květnu téhož roku jich bylo již 11. Postupně se prvotní rozpaky odbourávaly a v současnosti má psychologická poradna mnoho spokojených klientů nejen z ČR, ale i ze zahraničí, spolupracuje s řadou významných partnerů, firmami a její tým tvoří 72 zkušených psychologů z různých oblastí psychologie.

Mojra.cz

Hlavní motivací k založení online poradny bylo co nejvíce lidem zpřístupnit psychologickou pomoc nejen u nás, ale i v zahraničí. Důležitým krokem bylo odstranění hlavních překážek, které lidem v návštěvě psychologa brání – dlouhé objednací lhůty, dostupnost psychologických poraden v bydlišti klienta, fenomén dnešní uspěchané doby, okolnosti, které návštěvu u psychologa znemožňují (pracovní doba, péče o dítě, imobilita…) a v neposlední řadě v sobě mnoho lidí nedokáže najít odvahu.

To vše se podařilo vyřešit s pomocí internetu, konzultace probíhají jednoduše „z pohodlí vašeho domova“.

Konzultace s našimi psychology probíhají formou hovoru přes Skype, WhatsApp, Viber, telefon nebo prostřednictvím emailu. Terapie na dálku je určena pro řešení všech typů problémů, partnerskými vztahy počínaje, stresem, depresemi a sociální fobií konče. Účinnost online terapie je přitom srovnatelná s osobní návštěvou psychologa pouze s tím rozdílem, že máte možnost své problémy řešit ihned, když to nejvíce potřebujete – Mojra.cz nabízí klientům ranní, odpolední, večerní i víkendové termíny konzultací.

  • Na psychologickou pomoc dosáhnete prakticky odkudkoliv. Z domova, práce, služební cesty, nebo třeba i z dovolené.
  • Minimalizujete čas strávený dojezdem do kamenné poradny.
  • Psychologickou konzultaci můžete mít formou videohovoru přes Skype, WhatsApp, Viber, telefon, popřípadě psanou formou přes e-mail nebo live chat.
  • Velký výběr odborníků z řad psychologie.
  • Časová dostupnost: v naší poradně můžete mít konzultaci s odborníkem ještě dnes. Snažíme se zkracovat čekací doby na minimum.
  • Konzultace ve více jazycích CZ, SK, PL, EN, DE, ES.
  • 100% diskrétnost.
  • Celý web je optimalizován pro mobilní přístroje.

PhDr. Michaela Miechová: Jaké problémy jsou moc velké a které zase příliš malé

Začněte měnit Váš život k lepšímu ještě dnes!    Rezervujte si volný termín nyní