Pokud se ve svém životě potýkáte s nějakým problémem, krizovou situací, nebo se jen chcete dozvědět něco více o sobě či zvýšit kvalitu Vašeho života, neváhejte nás kontaktovat. Naši online psychologickou poradnu může využít každý bez ohledu na věk. Děti do patnácti let mohou naše služby využít v doprovodu rodiče a s jeho souhlasem i bez něj.

Naši odborníci z odvětví psychologie se specializují na širokou škálu problémů počínaje stresem, napětím a úzkostmi, strachem a obavami, náhlou ztrátou či smrtí. Mohou vám pomoci zbavit se pracovního vyhoření, nízkého sebevědomí, ostychu v mezilidských vztazích, problémů s komunikací, závislosti, osobnostních problémů, problémů s výchovou dětí, problémů ve škole a šikany a mohou také pomoci vyřešit partnerské a manželské krize (nevěry, odcizení, špatnou komunikaci).

Mojra.cz, online psychologická poradna, používá internet k pomoci lidem, kteří vyžadují neodkladnou psychologickou konzultaci. Tato vymoženost moderní doby nám umožňuje komunikovat s klienty po celé České republice, a i ze zahraničí, prostřednictvím programů Skype, WhatsApp a Viber (popřípadě telefonicky) . Naší psychologové však preferují již otestovanou formu konzultace přes Skype. Můžete tak z pohodlí domova komunikovat s psychologem online pomocí webové kamery, aniž byste museli dojíždět někam do poradny. Pokud si nepřejete být vidět, nemusíte si kameru zapínat, našeho psychologa však uvidíte stále. Naše online psychologická poradna Vám vyjde vstříc.

K tomu, abyste mohli navázat kontakt s naším psychologem, potřebujete mít ve Vašem počítači či mobilním telefonu nainstalovaný jeden z následujících programů: Skype, WhatsApp či Viber. Doporučujeme však Skype.

Konzultace je možné uhradit kreditní kartou přes platební bránu GoPay (kreditni,debetní karta), nebo bankovním převodem na účet poradny. Konzultace je také možné uhradit prostřednictvím zaměstnaneckých benefitních programů společnosti Sodexo, Benefit Plus a BENEFITY.cz.Také je možno získat benefitní výhody přes portály jako je třeba ProDeduaBabicku.cz
Více informací naleznete v sekci Zaměstnanecké benefitní programy.

Věřte, že psychologové u nás v poradně jsou odborníky na slovo vzatými. V každém profilu psychologa najdete informace o tom, jakou problematikou se ten či onen psycholog zabývá. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my vám dle problému doporučíme nejvhodnějšího psychologa pro vás.

I toto se může stát a vy jako klient/ka naší poradny máte právo na změnu psychologa, kdykoliv to budete považovat za nutné. Je potřeba si ale uvědomit, že není dobré skákat od jednoho psychologa k druhému. Pokud se pro změnu rozhodnete, mějte na paměti, že tento nový psycholog váš problém nezná a tudíž během konzultací začínáte nanovo. Rovněž není možné, aby si psychologové mezi sebou sdělovali informace o klientech. Každá návštěva u psychologa je důvěrná.

Dle vlastního uvážení si nejdříve zvolíte délku první konzultace (30, 60 či 90 minut). Pro co možná nejpřesnější nastínění problému doporučujeme k první online konzultaci zvolit délku šedesáti minut. Po provedení platby za online konzultaci se Vám na Vašem osobním profilu obratem vše zobrazí.

Další konzultace můžete následně registrovat již přímo z vašeho profilu. Naše psychologická poradna funguje také po 16 hodině odpolední a o víkendu. Uvědomujeme si, že pomoc je potřeba v co nejkratší době.

Po rezervaci termínu v našem kalendáři a připsání platby na náš účet Vám bude obratem zaslán email, s následujícími údaji:

  • potvrzení termínu online psychologické konzultace
  • skype jméno Vašeho psychologa
  • Váš unikátní kód (variabilní symbol platby)

Všechny tyto informace jsou samozřejmě dostupné i ve Vašem profilu. V čase Vaší online psychologické konzultace, který jste si sami předem zvolili, si do svých skype kontaktů přidáte osobu psychologa. Následně do chatového řádku napíšete Váš unikátní kód, který jste rovněž obdrželi v emailu a odešlete ho. Pak jen čekáte, až Vám psycholog po kontrole Vašich údajů zavolá.

Před konzultací se již nemusíte o nic starat, Vámi vybraný odborník Vás bude kontaktovat zvolenou metodou.

Pokud se Vám nějakým způsobem email vymaže nebo ztratí, nezoufejte. Všechny potřebné informace máte k dispozici na svém účtu po registraci na portále Mojra.cz.

Jsme si vědomi, že výpadek internetového připojení může nastat zrovna ve chvíli, kdy ho člověk nejméně potřebuje. Nemusíte však zoufat. Vězte, že naši psychologové Vám budou k dispozici po celou dobu, po kterou jste si je objednali a také zaplatili. V první řadě je při výpadku internetového připojení důležité pokusit se o obnovu spojení. O totéž se pokusí náš psycholog. Pokud je vina na naší straně, nabídneme Vám nový termín online konzultace, a to zcela bezplatně (Vámi zaplacená částka Vám bude vrácena na účet). Termín nové online konzultace Vám doručíme na Váš email. Pokud je vina spojení na Vaší straně, máme rovněž řešení. Náš psycholog Vám zavolá na Vámi zadané telefonní číslo a konzultace proběhne formou telefonického hovoru. Pokud byste se však rozhodli této možnosti nevyužít, peníze Vám vráceny nebudou a konzultace propadá.

Bojíte se, že účinnost online psychologických konzultací nebude taková, jako konzultace v psychologické ordinaci? Není k tomu důvod. Dle výzkumů, které se touto problematikou zabývají, je účinnost online psychoterapie plnohodnotně srovnatelná s účinností psychoterapie v psychologické ordinaci.

Emailová konzultace s psychologem funguje takto: Zašlete na uvedený účet 189,- Kč, pokud jste si vybrali zvýhodněný balíček 3x emailová konzultace zašlete 489,- Kč. Do "zprávy pro příjemce" uveďte Vaší emailovou adresu, kterou budete používat ke komunikaci s poradnou. Jakmile provedete platbu, můžete na email poradny zaslat váš dotaz. Odpověď od našich psychologů dostanete do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu. Pokud si chcete psychologa vybrat sami napište prosím jeho jméno do emailu který nám odešlete společně s vašim problémem.

Často se setkáváme s otázkou klientů, zda mohou využívat naši psychologickou poradnu ze zahraničí. Jsme jedniná poradna tohoto druhu v České republice, taktéž jsme psychologickou poradnou pro klienty ze Slovenka. Mnoho česky a slovensky mluvících klientů žije v zahraničí a pro tyto lidi zajišťujeme psychologickou pomoc také.

Samozřejmě, že jde. Pro tyto případy jsou 2 možnosti:

  • Na konci objednávky můžete zvolít platbu kreditní kartou. V tomto případě nejsou účtovány žádné poplatky.
  • Druhou z možností je bankovní převod z účtu na účet. v tomto případě vám vystavíme novou fakturační částku, kde je zaúčtován poplatek banky 100kč.

Konto ve formátu IBAN

IBAN
CZ7306000000000213062790
BIG
AGBACZPP

Je důležité mít na paměti, , že termín online psychologické konzultace je závazný. Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete Vámi rezervovaný termín zrušit, můžete tak v dostatečném předstihu učinit po přihlášení se na svůj účet na Mojra.cz. Pak je možné vybrat si termín nový, případě Vám budou vráceny peníze. Pokud však svou online psychologickou konzultaci stornujete méně než 48 hodin před objednaným termínem, nebo pokud se na konzultaci nedostavíte vůbec, peníze Vám vráceny nebudou.

Slevu na psychologickou konzultaci mohou získat lidé, kteří potřebují pomoci a konzultaci si nemohou dovolit. Jedná se tedy zejména o lidi v důchodovém věku, matky na mateřských dovolených, matky samoživitelky, studenty a taktéž o lidi, kteří se nacházejí v těžké životní situaci. Více informací naleznete v sekci: Sleva psychologických konzultací.

Mnoho firem nabízí interní firemní benefity. Je možno těchto benefitů využít na psychologocnou konzultaci online? Ano je. Napište nám na náš email poradna@mojra.cz o jaký problém se jedná. Zkuste Váš problém popsat trošku důkladněji. Dále nám napište firmu ve které pracujete a na koho má být faktůra napsaná. Také nezapomeňte napsat, že se jedná o čerpání benefitu. Více informací jak využít firemní benefity naleznete zde.
Konzultace a balíčky

Emailová konzultace s psychologem funguje takto:
Zašlete na uvedený účet 190,- Kč, pokud jste si vybrali zvýhodněný balíček 3x emailová konzultace zašlete 490,- Kč. Do 'zprávy pro příjemce' uveďte Vaší emailovou adresu, kterou budete používat ke komunikaci s poradnou. Jakmile provedete platbu, můžete na email poradny zaslat váš dotaz.Odpověď od našich psychologů dostanete do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu. Pokud si chcete psychologa vybrat sami napište prosím jeho jméno do emailu který nám odešlete společně s vašim problémem.

Vyrojila se vám v hlavě otázka, kterou vám může jeden z našich psychologů zodpovědět? Právě pro vás je určená rychlá 15 minutová konzultace, který slouží primárně k bleskovému zodpovězení dvou či více otázek. To vše za 15 minut.

Tato konzultace slouží především k řešení náhlých krizí a problému, které vyžadují neodkladnou pomoc. Jedná se o půlhodinovou krizovou intervenci, která vám pomůže překonat počáteční stres a napětí.

Během této konzultace se vám bude po dobu hodiny věnovat jeden z našich psychologů a pomůže vám vyřešit jak osobní tak partnerské problémy. Řešíte krizi v manželství, nevěru či problémy se stresem, úzkosti, sebevědomím? Již během jedné hodiny může být vše jinak.

Nejdelší forma konzultace je určena primárně pro párové či rodinné konzultace. Tento čas je dostatečný k vyřešení všech manželských či rodinných problému. Během 90 minut dostane každý ze zúčastněných možnost sdělit u psychologa svůj úhel pohledu na věc.

Emailová konzultace s psychologem funguje takto:
Zašlete na uvedený účet 190,- Kč, pokud jste si vybrali zvýhodněný balíček 3x emailová konzultace zašlete 490,- Kč. Do 'zprávy pro příjemce' uveďte Vaší emailovou adresu, kterou budete používat ke komunikaci s poradnou. Jakmile provedete platbu, můžete na email poradny zaslat váš dotaz.Odpověď od našich psychologů dostanete do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu. Pokud si chcete psychologa vybrat sami napište prosím jeho jméno do emailu který nám odešlete společně s vašim problémem.

Tento balíček psychologické péče pro váš vztah funguje takto: V objednávkovém formuláři si nejdříve zvolte svého psychologa. Vyberte si délku konzultace 2x60minut,1x90minut plus 2xemail. Dále zadejte datum, čas a způsob konzultace a způsob platby. Vyplňte své přihlašovací údaje a objednávku odešlete. Tímto způsobem si vyberete první termín své konzultace. Na váš email vám následně přijde unikátní kód na 100%slevu na další dvě konzultace, které budete moct použít během dalších dvou objednávek svých konzultací z balíčku. Pro partnerské poradenství se doporučuje využít hodinové konzultace pro každého partnera zvlášť a následně 90 minutovou konzultaci pro oba dva společně. Emailovou konzultaci dostáváte k tomuto balíčku jako dárek. Svůj dotaz zašlete na email poradny. Ten následně předáme vašemu psychologovi ke zpracování odpovědi, kterou vám zašleme do 24 hodin.

Tento balíček komplexní péče funguje takto: V objednávkovém formuláři si nejdříve zvolte svého psychologa. Vyberte si délku konzultace 3x60minut plus 1xemail. Dále zadejte datum, čas a způsob konzultace a způsob platby. Vyplňte své přihlašovací údaje a objednávku odešlete. Tímto způsobem si vyberete první termín své konzultace. Na váš email vám následně přijde unikátní kód na 100%slevu na další dvě konzultace, které budete moct použít během dalších dvou objednávek 60 minutových konzultací z balíčku. Emailovou konzultaci dostáváte k tomuto balíčku jako dárek. Svůj dotaz zašlete na email poradny. Ten následně předáme vašemu psychologovi ke zpracování odpovědi, kterou vám zašleme do 24 hodin.

Celoměsíční emailová konzultace s psychologem funguje takto: Zašlete na uvedený účet 3890,- Kč. Do 'zprávy pro příjemce' uveďte Vaší emailovou adresu, kterou budete používat ke komunikaci s poradnou. Jakmile provedete platbu, můžete na email poradny zaslat váš první dotaz. Odpověď od našich psychologů dostanete do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu. Pokud si chcete psychologa vybrat sami, napište prosím jeho jméno do emailu, který nám odešlete společně s vaším problémem. Další dotazy na psychologa můžete směřovat po dobu celého měsíce ve všední dny od 8:00 do 16:00 hodiny, maximálně však tři emaily denně.

Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat Přehrát video