• Zaujala Vás poradna Mojra.cz?
  • Láka Vás možnost práce z domova?
  • Chcete si sami určovat kdy a kolik hodin budete pracovat?
  • Toužíte po změně?
  • Chcete patřit do dynamicky rozvíjejícího se kolektivu psychologů?

Detail o pracovní činnosti

Mojra.cz je první online psychologická poradna v naší republice, která poskytuje psychologické poradenství pro klienty přes Skype, WhatsApp a Viber, či formou telefonních hovorů. Nabízíme psychologům možnost přivydělat si z pohodlí domova společně s komplexní péčí. Zajištujeme veškerou administraci, reklamu, objednávkový kalendář. Pokud tedy máte zájem o další příjem do rodinného rozpočtu, neváhejte a napište nám.

Náplň práce

Poskytování psychologického poradenství a terapie prostřednictvím hovorů po Skypu, WhatsAppu, Viberu a telefonu.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, jednooborová psychologie
  • sebezkušenostní výcvik výhodou
  • chuť učit se novým věcem
  • flexibilitu
  • základní znalost práce s PC a smartphonem

Nabízíme

  • práci z pohodlí domova
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v dynamicky rozvíjejícím se kolektivu
  • možnost přizpůsobení pracovní doby
  • enormně rozsáhlý marketing v oblasti psychologie
  • psychologické články, internetová reklama, reklamní kampaně, časopisy, noviny, multimédia atd..
  • celková administrace, kontaktovaní klientu, celková klientská podpora, telefonická podpora PO-NE 08:00-21:00

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!

Své životopisy zasílejte spolu s motivačním dopisem na email poradna@mojra.cz.

Kontaktní osoba

Mojra.cz
PhDr. Michaela Miechová
email: poradna@mojra.cz
tel.: +420 731 226 690

Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat Přehrát video