90 minut konzultace s psychologem

Informace o konzultaci:

Konzultace obsahuje 90 minut rozhovoru s psychologem formou videohovoru přes Skype, WhatsApp, Viber nebo hovoru po telefonu.

Délka konzultace je vhodná v případě, kdy potřebujete vyřešit náhlou či dlouhodobou životní krizi, pociťujete, že je s vaší psychikou něco v nepořádku a nevíte co, řešíte partnerské, rodinné, pracovní, výchovné nebo jiné osobní problémy a nestačí vám ke konzultaci 60 minut. Počet osob u konzultace není omezen, proto tento balíček můžete využít i pro rodinnou či párovou terapii.

Chtěli bychom Vás informovat, že sezení v naší poradně trvá 90 minut, a ne 75 minut jako v ostatních poradnách. Získáte tak zdarma zhruba o 17% více času pro řešení Vašich osobních záležitostí s psychologem či terapeutem.

Jak objednat konzultaci:

  1. Klikněte na „Objednat konzultaci“
  2. Vyberte si některého z našich psychologů a klikněte na „Vybrat psychologa“ pod jeho fotkou
  3. Zvolte si datum a čas konzultace, způsob konzultace (Skype, telefon, WhatsApp, Viber), vepište kontakt na vás (Skype jméno, telefon) a do poznámky můžete stručně popsat váš problém. Klikněte na „Pokračovat“
  4. V dalším kroku objednávky zvolíte způsob platby, vyplníte kód dárkového poukazu nebo slevového kuponu, pokud jej vlastníte, vyplníte registrační údaje nebo provedete přihlášení, udělíte souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů, odškrtnete pole nejsem robot.
  5. Kliknete na „Dokončit objednávku“ *

*Pokud jste zvolili platbu kartou, budete přesměrování na platební bránu, kde můžete platbu uskutečnit. Při platbě bankovním převodem vám platební informace zašleme emailem.

Upozorňujeme, že objednávku musíte uhradit nejpozději do 48 h od jejího uskutečnění a platba musí být připsána na bankovní účet poradny před samotným termínem konzultace. V případě nutnosti můžete zaslat potvrzení o uskutečněné platbě na email poradna@mojra.cz.


ihned (k odběru)

NÁZORY KLIENTŮ

Začněte měnit Váš život k lepšímu ještě dnes!    Rezervujte si volný termín nyní