90 minut konzultace s psychologem

Trápí vás již delší dobu problém, se kterým si nedokážete poradit, pociťujete, že je s vaší psychikou něco v nepořádku a nevíte co? Řešíte partnerské, rodinné, pracovní, výchovné nebo jiné osobní problémy? Uvažujete o párové terapii a rozhodli jste se pro 90minutovou konzultaci s psychologem? Pak postupujte následovně:

  1. Klikněte na „Objednat konzultaci“
  2. Vyberte si některého z našich psychologů a klikněte na „Vybrat psychologa“ pod jeho fotkou
  3. Zvolte si datum a čas konzultace, způsob konzultace (Skype, telefon, WhatsApp, Viber), vepište kontakt na vás (Skype jméno, telefon) a do poznámky můžete stručně popsat váš problém. Klikněte na „Pokračovat“
  4. V dalším kroku objednávky zvolíte způsob platby, vyplníte kód dárkového poukazu nebo slevového kuponu, pokud jej vlastníte, vyplníte registrační údaje nebo provedete přihlášení, udělíte souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů, odškrtnete pole nejsem robot.
  5. Kliknete na „Dokončit objednávku“ *
  6. Pokud vlastníte slevový kupon nebo dárkový poukaz, vepište jeho kód v sekci „Kupony a dárkové poukazy“
  7. Vyplňte registraci v případě první objednávky konzultace na mojra.cz, nebo se přihlaste ke svému účtu.
  8. Zaškrtněte souhlas s obchodními podmínkami, se zpracováním osobních údajů a pole „Nejsem robot“
  9. Klikněte na „Dokončit objednávku“**

*Pokud jste zvolili platbu kartou, budete přesměrování na platební bránu, kde můžete platbu uskutečnit. Při platbě bankovním převodem vám platební informace zašleme emailem.

Upozorňujeme, že objednávku musíte uhradit nejpozději do 48 h od jejího uskutečnění a platba musí být připsána na bankovní účet poradny před samotným termínem konzultace. V případě nutnosti můžete zaslat potvrzení o uskutečněné platbě na email poradna@mojra.cz.


NÁZORY KLIENTŮ

Objednejte si konzultaci ještě dnes!    Objednat konzultaci Přehrát video